top of page

Apie mus

VAITĖRAS – saugūs sprendimai jaukiems namams. Ilgaamžiškumą užtikrinanti eksterjero ir interjero gaminių kokybė ir nepriekaištingai atliekamas darbas yra mūsų komandos stiprybės, tačiau pagrindinis mūsų įmonės siekis – ryšys su klientu. Išsami konsultacija ir naudingi, individualiai kiekvienam klientui pritaikyti sprendimai – priežastys, kurios leidžia kurti glaudų ryšį, pelnyti pasitikėjimą ir pasiekti maksimaliai džiuginančius rezultatus. 

 
Pasitelkdami į pagalbą visame pasaulyje pripažintus gaminius esame pasiruošę suteikti Jūsų namams šilumą ir saugumą garantuojančius pokyčius. Savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus plastikinių langų gaminius, durų gaminius, garažo vartus bei unikalias aliuminio sistemas. Itin plati gaminių gausa suteikia galimybę savo klientams suteikti skirtingus, kiekvieno žmogaus poreikius ir finansines galimybes atspindinčius sprendimus.  


Rūpinamės ne tik šiltais, bet ir jaukiais namais. Išskirtinės, individualiai Jūsų namų interjerui pritaikytos žaliuzės, roletai leis pasislėpti nuo smalsių kaimynų akių, kaitrios saulės, o apsauginės žaliuzės apsaugos nuo nepageidaujamų svečių.

Interior Windows

Mūsų tikslas

Racionalus kainos ir kokybės santykis

Pointing Pen and Finger on Document

Konsultacija

Išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime sprendimus.

Graphic Designer

Projektavimas

Sukursime individualius durų, žaliuzių ar kitus projektus.

Montavimas

Vaitėras komanda užtikrins kokybiškus montavimo darbus.

Window Insulation

Rezultatas

Durys, žaliuzės, vartai ir langai džiuginantys savo kokybe.

Blinds

Aptarkime Jūsų idėjas

Ieškote sprendimo? Reikia konsultacijos? Trūksta idėjų? Užpildykite formą arba susisiekite telefonu.Mūsų specialistai visada pasiruošę padėti.

bottom of page